System Lemon Art

szybkość i precyzja w jednym rozwiązaniu

- Przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań stworzyliśmy System Lemon Art, który odpowiada na zapotrzebowanie współczesnych firm. Wiemy, że szybkie i precyzyjne wykonanie obowiązków to często sprzeczne wymagania, których efektem są błędy lub przestoje. Dlatego odpowiadamy na kilka Państwa potrzeb, które doskonale znamy z naszej codziennej pracy.

Moduł sprzedaży hurtowej

Chcę zrobić wszystko dokładnie, bez pomyłek!

W takim razie przydatny będzie moduł zamówień, w którym zautomatyzowane procedury wyboru produktu, pobierania opłat i dokumentów pozwolą uniknąć błędów, a jednocześnie przyśpieszą wykonywane czynności. Możliwość podglądu stanów magazynowych umożliwi podjęcie decyzji o zamawianej ilości i rodzaju produktu.

Chcę mieć kontrolę nad dokumentami i w łatwy sposób przekazywać je innym,
nawet na drugim końcu świata!

Oczywiście. Moduł sprzedaży hurtowej to Państwa konto służące do komunikacji oraz kontrolowania ważnych informacji. Dzięki temu będą Państwo mogli przesyłać dokumenty drogą elektroniczną, posiadając jednocześnie stałą kontrolę nad zamówieniami i historią komunikacji. W łatwy i bezpieczny sposób złożą Państwo reklamację lub sprawdzą ceny, rabaty oraz stany magazynowe. Z tym modułem bez problemu przyznawane będą dodatkowe rabaty dla stałych klientów.

Chcę wiedzieć, co robią inni!

Doskonale rozumiem, że potrzebują Państwo informacji na temat tego, jak sprzedają się poszczególne produkty na danym rejonie. Moduł statystyczno-analityczny generuje raporty, statystyki i analizy na temat sprzedaży danego produktu, w konkretnym rejonie w określonym okresie. Dokładne i precyzyjne dane pozwolą na optymalizację sprzedaży i intensyfikację działań marketingowych w wybranym rejonie.

System Lemon Art to łatwy sposób na szybkie oraz dokładne składanie i kontrolowanie zamówień.

To rozwiązanie, które w jednym miejscu udostępnia Państwu analizy sprzedaży poszczególnych produktów, informacje na temat stanów magazynowych oraz Państwa zamówień, a także ułatwia komunikację dla sprawnego załatwiania formalności. Dlatego mogą Państwo skrócić czas poświęcany na planowanie działań marketingowych oraz składanie zamówień, a także uniknąć błędów i skuteczniej monitorować przepływ ważnych informacji.